Media Markt Tüketici Hakem Heyeti Kararına İlişkin; Müşteri Hizmetleri İşlemleri Aksatıp, insanları

Serpil S. |

Telefonumla ilgili yaşadığım sıkıntıdan dolayı Tüketici Hakem Heyeti ile ücret iadesi kararı bulunmaktadır. Kararı bizzat Batıpark Media Markt şubesine 2016 Şubat ayında bıraktım. Dönüş yapılacağı söylendi, defalarca aramama rağmen dönüş yapılmadı. Mayıs ayında Batıpark mağazasında sorunun çözümleneceği söylendi. Ertesi hafta gittiğimde mağazanın kapandığını gördüm.

Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi istedim. Optimum mağazasına yönlendirdiler. Optimum mağazasına gittiğimde ise konunun onlarda olmadığı söylendi. Müşteri hizmetleri hem yanlış yönlendirme yapıp hem de tekrar kararı mail atmam gerektiğini söylediler.

En az 10 kere aynı maili attım, tamam mailiniz ulaşmış en kısa sürede dönüş yapacağız deniyor, ertesi hafta aradığımda mailiniz bize ulaşmamış tekrar atın diyorlar. Alışveriş yaptığıma pişmanım. Müşteri hizmetlerinde muhatap dahi bulamıyorsunuz, insanları saf yerine koyuyorlar.

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil S.
  01 Temmuz
  12:25

  Evet arayarak en kısa süre içinde bilgi vereceklerini söylediler tekrar. 6 ay daha oyalayacaklar galiba.
  Müşterilere tavsiyem bu tür bir karar çıkınca direk icra işlemlerini başlatmanız yönündedir.
  Media Markt Müşteri hizmetleri hiçbir sorunu çözümleyemedi. Sadece telefona bakmak ve oyalamak için oturan seslerden ibaret.

 • 28 Haziran
  11:46

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Serpil S.
  27 Haziran
  14:24

  Bunlar bile kopyala yapıştır. Yüzüncü kez duyuyorum. Aradığım zaman bile bilgilerimi soran müşteri hizmetleri, buradan nasıl dönüş sağlayacak? Eminim en kısa zamanda dönüş sağlanır. Böyle bir şirketin böyle müşteri hizmetlerinin olması çok rezilce değil mi?

 • 27 Haziran
  13:58

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri