31 Mayıs 2014

Media Markt Teslimat Zamanı Gelmediği Halde Ürünleri Almamı İstiyor.

Eylül 2013 tarihinde Media Markt'in yaptığı Bosch kampanyasından ön ödemeli olarak siyah buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesini aldık. Ürünler eylül 2014 teslimatı olmasına rağmen Media Markt'in Bosch'la yaptığı depo sözleşmesi bittiği için ürünleri ya gelip alın, ya da iade edin deniliyor. Henüz kendi evim olmadığı için ürünleri alamıyorum, iade edersem de zararım olacak ve maalesef ki Media Markt'in bu konuda bir çözüm önerisi de yok. İki kurumun anlaşmazlığının bedeli bu olmamalı.

Çiğdem 366 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 04 Haziran 2014

    konuyla ilgilenen personel tabiki kendisine verilen komuta üzerine hareket edip müşterisine o komutta bilgi verecektir. media markt kendince çözüm üretmiş. ya gelin alın ya iade edin. bende kurumsal firmada pazarlama yöneticisi olarak hiç bir müşterime böyle bir çözüm önerisiyle girmedim ki zaten sunulan şey çözüm olamazkı çözüm önerisi de olsun.

  • Media Markt Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön