Media Markt Teslim Süreci...

Feride S. |

29.08.16 tarihinde internet mağazasından almış olduğum Lenovo bilgisayar ve çantası Media Markt'in internet sitesinde stoklarda mevcut görünmesine rağmen, hala tarafıma teslim edilmemiştir. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, size ilgili birimimiz dönecek talebinizi gerekli birimlerimize ilettik dışında herhangi bir cevap vermemektedirler. Her gün aralıksız en az 2 defa aramama rağmen, 21 gündür siparişimde bir aşama kaydedemedik. Ayrıca sipariş iptali istediğimde de siz ürünü taksitle aldığınız için para iadesi taksit taksit yapılacak demektedirler. Yani 1.800 TL'ye aldığım ürün taksitle bana geri ödenecekmiş. Bir daha asla bu firmadan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  14:23

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi, tarafımıza arama yaptığınızda bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 20 Eylül
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri