24 Ağustos 2015

Media Markt Teşhir Ve Eksik Ürün Gönderimi Hakkında!

10724240 no'lu siparişimde ki Omron m3 tansiyon aleti içinde pilleri takılı, kutusu açık ve en önemlisi kola takılan aparat ve aradaki kablonun kutudan çıkmaması. Nasıl bir ciddiyetle iş yapıyorsunuz siz? Ve neden teşhir ürünü bu pilleri falan takılı biz bunu alırken sıfır ürün diyerek alıyoruz. Milleti kandırınca ne geçecek elinize?

Emir 1.392 Okunma

Cevaplar

 • Emir 29 Ağustos 2015

  Tahmin ettiğim gibi mediamarket ne bir özür falan dilemeden iade etmişler size yakışan da buydu. Media market ten alışveriş yapmak isteyenler 100 kere düşünsün mazallah sıfır zannettiği ürün teşhir ve eksik gelebilir sonra da özür falan dilemeden gecistirirler.

 • Emir 24 Ağustos 2015

  İade ve değişim hakkımı bende biliyorum ve ürün stoklarınızda yok iade yapacaksınız büyük ihtimalle başka bir çözüm yolu bulacağınızı zannetmiyorum ki ben iade etmek istemiyorum bu şikayeti okuyan herkes te bilsin nasıl bir kurumsal şirket olduğunuzu.

 • Media Markt Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Sayın Güleç; Yapılan kontrollerde Aras Kargo Arvato Lojistik Media Markt gönderi kodunu ile tarafımıza ürünü geri gönderdiğiniz taktirde iade veya değişim işlemleriniz başlatılacaktır. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerinden de tarafımıza ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Sayın Güleç; Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizin kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği görülmektedir. Horoz Lojistik ile irtibata geçerek A402679 takip numaralı kargonuz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kargo süreci ile ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön