Media Markt Teşhir Ve Eksik Ürün Gönderimi Hakkında!

Emir G. |

10724240 no'lu siparişimde ki Omron m3 tansiyon aleti içinde pilleri takılı, kutusu açık ve en önemlisi kola takılan aparat ve aradaki kablonun kutudan çıkmaması. Nasıl bir ciddiyetle iş yapıyorsunuz siz? Ve neden teşhir ürünü bu pilleri falan takılı biz bunu alırken sıfır ürün diyerek alıyoruz. Milleti kandırınca ne geçecek elinize?

Etiketler :

Eksik Teslimat Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emir G.
  29 Ağustos
  12:22

  Tahmin ettiğim gibi mediamarket ne bir özür falan dilemeden iade etmişler size yakışan da buydu. Media market ten alışveriş yapmak isteyenler 100 kere düşünsün mazallah sıfır zannettiği ürün teşhir ve eksik gelebilir sonra da özür falan dilemeden gecistirirler.

 • Emir G.
  24 Ağustos
  17:56

  İade ve değişim hakkımı bende biliyorum ve ürün stoklarınızda yok iade yapacaksınız büyük ihtimalle başka bir çözüm yolu bulacağınızı zannetmiyorum ki ben iade etmek istemiyorum bu şikayeti okuyan herkes te bilsin nasıl bir kurumsal şirket olduğunuzu.

 • 24 Ağustos
  17:34

  Sayın Güleç;


  Yapılan kontrollerde Aras Kargo Arvato Lojistik Media Markt gönderi kodunu ile tarafımıza ürünü geri gönderdiğiniz taktirde iade veya değişim işlemleriniz başlatılacaktır.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerinden de tarafımıza ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ağustos
  17:33

  Sayın Güleç;

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizin kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği görülmektedir. Horoz Lojistik ile irtibata geçerek A402679 takip numaralı kargonuz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kargo süreci ile ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri