Media Markt Teşhir Ürünü Satmaya Çalışıyor!

Nailcan A. |

Media Markt'tan 12.12.2013 gecesi online olarak Playstation 4 siparişi vermiştim ancak o gece ürün ellerinde olmasına ve kimi insanlara depodan satış yapılmasına rağmen (ps4.gen.tr de kanıtım vardır) bana ürünü satmamışlardır. Yaklaşık 17 gün sonra kendilerini telafi edeceklerini düşünüp Playstation 4 ürünümün ellerinde olduğunu ve gelip alabileceğimi söylediler.

Ancak oraya gittiğimde ellerindeki ürünün teşhir ürünü olduğunu öğrendim. Bunu bana önceden söylemeleri gerekirdi. Ayrıca ben online olarak teşhir ürünü satın almamıştım, neden firmanın hatası yüzünden teşhir ürünü kullanayım ki? Bu yaptıkları ayıba bir çözüm bulamayan Media Markt, yine durumun gözler önüne seriyor.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  12:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00