Media Markt Telefonun Donma Sorunu Var!

Remziye B. |

15.05.2015 (0092** Fatura) günü Bursa Anatolium Media Markt firmasından 799.00 TL bedelle cep telefonu aldım. Telefonu aldığım günden bu yana donma, çekmeme vb. şikayetler üzerine 3 defa yetkili servise gönderilmiş ancak bir sonuç alınamamıştır. Anatolium mağazasına gidilerek "A. " isimli görevli arızanın giderilmesini aksi takdirde 4. kez benim hatam olmayan bu arızanın onarılmaması durumunda fatura bedeli-cihaz talebim olmuştur. 100.00 TL bedelli yaptırdığım 1 yıllık G Plus kaskomunda herhangi bir yararını görmedim. Şubat ayı içinde, telefonu bıraktığım mağazaya gittiğimde, cihazımın pert olduğunu ve 550.00 TL bedel verileceği tarafıma bildirilmiş, tarafımdan kabul görmeyince bu defa 20 dk sonra telefonla aranarak cihazın tamirinin devam ettiği bildirilmiştir. Telefon kayıtları bulunan bu sorunumun acil çözülmesini rica ederim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Remziye B.
  15 Mart
  10:56

  Şikayetim üzerine 1 aydan fazla zaman geçti ve de tarafıma ne dönüş oldu ne de cihazımla ilgili bilgi verilmiştir.

  15.03.2016 tarihi itibariyle elimdeki belgeler ile birlikte Tüketici Hakları Mahkemesine başvurmuş bulunmaktayım. Size iyi müşteriler

 • 17 Şubat
  15:37

  Sayın Bayraktar;

  Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Remziye B.
  17 Şubat
  10:59

  Konu kulllanıcı kaynaklı değildir, departmanınıza sorarsanız gereken bilgi verilecektir. Konu 15 dk bir fikir değiştirilip insanların kandırılmasıdır. Ben 9 aylık telefonumu sadece 2.5 ay kullanabildim. İlk önce pert denilip 550.00 TL tarafıma ödenecek olması kullanıcı kaynaklı olmadığının göstergesidir.

  4. sefer servise giden telefon için 15 dk. Fikir nasıl değiştirilir? Bu mudur müşteri memnuniyeti?

  Hafta içinde son olarak tarafıma olumlu/olumsuz bilgi verilmesini aksi takdirde belgelerimle birlikte Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğimi bildiririm.

  Ayrıca bu şikayetimi Casper Genel Müdürlüğü ile de paylaşacağım, aklımla dalga geçtirmeyeceğimi bilmenizi isterim

 • 17 Şubat
  10:34

  Sayın Bayraktar;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Kullanıcı kaynaklı bir arızada satın almış olduğunuz ürünün üretici firma garanti süresi dolduğundan dolayı, Garanti Ötesi Sözleşme belgesinde yer alan sigorta firmasının anlaşmalı olduğu yetkili teknik servislere gönderilmektedir. Pert işlemini kabul etmediğiniz taktirde, sağlıklı onarım sağlanabilmesi için servis işlemleri uzun sürebilir. Sözleşme maddelerini de inceleyebilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri