Media Markt Telefonuma El Koydular!

Betül K. |

Akıllı telefon ve kırılmalara karşı 2 yıllık sigorta satın aldım. Nitekim telefonum düştü; ekranında çatlama meydana geldi. Telefonu 3 Eylül 15 tarihinde mağazaya teslim ettim ve bir daha telefonuma ulaşamadım. 20 iş günü dolmasına rağmen onarımı yetiştiremediler. Yeni bir ürün almam yasal hakkım olmasına karşın, mağaza ve müşteri hizmetleriyle görüşmelerim sonucunda uyandılar; bana yeni ürün vermemek için pert raporu çıkarttılar. Böylece telefonun ücretinin yarısını üstüne para vererek yeniden satın almam bekleniyordu. Üstelik bir o kadar da sigorta parası yanarak. Kabul etmeyerek telefonumu geri istedim; veremediler. Ben de tüketici haklarına şikayette bulundum. Media Markt ne bakın ne alın!

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betül K.
  31 Ekim
  12:08

  Çeşitli gerekçelerle telefonuma el koydunuz. Beni yeni telefon almaya zorluyorsunuz. Ben ekranımı değiştiremiyorsanız da telefonumu olduğu haliyle istiyorum. Ne hakkınız var el koymaya? Bunun resmi hırsızlıktan ne farkı kaldı?

 • 20 Ekim
  15:15

  Sayın Karbay;  Talebiniz 802041 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 802041 numaralı talebinize departmanda gelen bilgiyi 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri