01 Kasım 2016

Media Markt Telefonum Kasko Dışı Tutuluyor...

Yaklaşık 10 ay önce Media Markt Samsun şubesinden bir telefon aldım. Telefonu alırken ilgilenen arkadaş kasko yaptırırsak her türlü kırılmada darbede kullanıcı kaynaklı hatalarda hemen yardımcı olduklarını söyledi ve bizde yaptırdık. Her konuda olduğu gibi parayı alana kadar her şey güzel aldıktan sonra hizmet kalitesi yok mantığı olduğunu gördük. Telefonu garantiye gönderdim ve Kasa da kullanıcı kaynaklı yamulma tespit edildiği için kabul edilmedi. Dokunmatiği çalışmıyor, şarj almıyordu. Herhangi bir darbe almadı zaten kasada da gözle görülür bir şey yok onlar öyle görmüş. Kaskolu olduğu için fazla uzatmadım bu sefer kaskoya göndermek istedim hani güveniyoruz ya. Kayıt alan Media Markt elemanı telefonu böyle gönderirsek teminat dışı kalacağını söyledi. Neticesinde bir sürü yalan uydurarak telefonu kaskoya gönderdik. Ürün satarken verdiğiniz güveni sattıktan sonrada vermeniz dileğiyle.

Tunahan 776 Okunma

Cevaplar

 • Tunahan 08 Kasım 2016

  Telefonumuz hakkında detaylı bilgi alamıyoruz. Kasko şirketinize ulaşılamıyor, müşteri hizmetleriniz sadece işlemin devam ettiğini söylüyor ki ona bizde bakabiliyoruz zaten. Allah'a emanet veriyoruz telefonumuzu kimle iş yapıyorsun, iletişime geçmiyor musunuz anlamadım. Müşteri hizmetleri size telefonunuz hakkında detaylı bilgi veremediğini söylüyor. Gerçekten aklım almıyor bu durumu, kasko şirketiniz hakkında yapılan şikayetlere bakılırsa da normal bir durum bu. Bir an önce bu duruma müdahale etmezseniz Media Markt kasko yüzünden daha çok sıkıntı çekeceğe benziyor. Aynı zamanda bizde mağdur oluyoruz.

 • Tunahan 08 Kasım 2016

  Gerçekten şu işim halledilsin sizden kesinlikle bir ürün almayacağım. Müşteri hizmetlerini arıyoruz telefondaki bayan sanki arkadaşıymışım gibi benimle sesini yükselterek konuşuyor. Bana yardımcı olmak yerine, konuyla alakasız cevaplar veriyor. Bu nasıl müşteri memnuniyeti? Umarım o telefon beni memnun edecek şekilde gelir. Telefonu alırken herkes her şeyi biliyor, anlatıyor. Aldıktan sonra ne hikmetse kimse bir şey bilmiyor, ben bilmiyorum, ben bilmiyorum. Bundan sonra bende bilmiyorum.

 • Media Markt Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz; Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Tunahan 31 Ekim 2016

  Siz şimdi buraya yine aynı şeyleri yazacaksınız. İşte sigorta firmasının söylediklerinin dışında bir şey yapamadığınızı falan söyleyeceksiniz. Ama ne hikmetse ürün satarken kimse bu işin detaylarından bahsetmiyor. Her konuda yanınızdayız yaparız ederiz biz media marktız. Bu ürünü satana kadar olan kısım. Ürünü sattıktan sonra, efendim işte onun şu prosedürü var, bizim elimizden gelen bir şey yok gibi laflar söylemekte üstünüze yok. Ben 100-150 lira kasko parası veriyorum üstüne bir de telefonumu yapsınlar diye yalan söylüyorum. Sizde karşılığında bana yapılmama ihtimalinden bahsediyorsunuz. Kendi paramızla rezil oluyoruz. 2 aydır telefon kullanamıyorum. Ben bu mağduriyetim karşılanmadığında gereken yasal işlemleri başlatacağım o konuda problem yok. Yalnız siz bu şekilde nereye kadar gidersiniz bilmiyorum. Önemli olan şikayetlere bakmak değil, insanların mağduriyetini gidermek biraz bunun için çalışın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön