Media Markt Telefon Temin Etmedi!

Mehmet B. |

24.01.2015 tarihinde Media Markt Pendorya mağazasından iPhone 6 16 GB telefon aldım. Telefon tutarına ek 220 TL 1 yıllık sigorta yaptırdım. Yaptırırken detaylı bilgi almıştım eğer telefonda bir sorun oluştuğu takdirde Media Markt ilgileniyor ve onarım sürecinde geçici telefon temini yapılıyor denildi.

24.08.2015 tarihinde bir aksilik sonucunda telefonumun camı kırıldı ve aynı gün almış olduğum mağazaya götürdüm daha sonra geçici telefon temini talebinde bulundum, ancak bana elimizde telefon yok demekle yetindiler. Ben de daha sonra Media Markt müşteri temsilcisini aradım, geçici telefon talebimin haklı bir talep olduğunu ancak bir şey yapamayacaklarını söylediler, mağazayla iletişime geçmemi istedi.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  31 Ağustos
  14:20

  Konuyla ilgili olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmadı defalarca kez verilen iletişim numarasını aradım sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar, biraz daha hasasiyet gösterilmesini bekliyorum

 • Mehmet B.
  25 Ağustos
  15:21

  Şikayet değil çözüm istiyorum defalarca kez aramaktan sıkıldım.

 • 25 Ağustos
  14:57

  Sayın Bahar;


  Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri