Media Markt Telefon Servisten Geri Dönmüyor.

Onur T. |

21.11.2014 tarihinde aldığım iPhone 6 cihaz 4 gün sonra kilitlenme, uygulama açmama, dokunmatik tuşlarda yanıt vermeme gibi sorunlar sebebiyle 26.11.2014 tarihinde tarafımdan değişim için, telefona hiçbir fiziksel hasar verilmeden, alındığı şekilde mağazaya götürülmüş ve firma politikası gereği sim kart takılan cihazların değişiminin yapılamadığı gerekçe gösterilerek servise gönderilmiştir.

Bugün itibarı ile yasal süre olan 20 iş günü serviste kalma süresi 4 gün aşıldığı halde, cihazdan ve firmadan hiç haber alınamamış, firma çağrı merkezi ise şikayet kayıtlarıma geri dönmemiştir. Üstelik bana müşteri temsilcisi tarafından verilen tavsiye yasal haklarımı hakem heyetinde arayabileceğim olmuştur.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur T.
  28 Ocak
  09:32

  İki ayı geçen uzun, yorucu, zahmetli ve en önemlisi stres dolu bir sürecin sonunda telefonum yenisi ile değiştirildi. Bu kadar kolay ve bariz bir çözüm için gereksiz uzun bir süreydi. Benzer sıkıntılar yaşayacak arkadaşlar böylesi bir döngüye de kendilerini hazırlamalılar. Teşekkür ederim...

 • Onur T.
  05 Ocak
  12:01

  Telefon servisten yasal süreyi 5 gün aşarak geri yollanmış ancak hiçbir işlem görmemiştir. Sorunlar aynen devam etmektedir ve mağduriyetim sürmektedir.

 • 26 Aralık
  20:18

  Sayın Onur T. ,

  Konu ile ilgili mağazamız işlemlerinizi inceleme aşamasındadır. İşlemlerinizin sonuçlanması durumunda sizlere bilgi aktarılacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500