Media Markt Tekrar Eden TV Arızası..

Murat A. |

2012'de Güneşli mağazasından Philips marka TV aldım ve garanti uzatması yaptım. Sonra TV arıza yaptı, müşteri hizmetlerini aradım servise yönlendirildim gelip ürünü teslim aldılar. Şikayetimi anlattım gözleri ile görmeleri için arızalı ürünü evimde iken açtım. TV'nin birkaç dakika için kapanıp tekrar açıldığını gördüler ve alıp gittiler bir hafta sonra beni arayarak test ettiklerini ve arıza olmadığını söylediler geri teslim ettiler.

Yaklaşık 2 veya 3 hafta sonra tekrar aynı arızayı yaptı ve bu sefer kendiliğinden kapanıp tekrar açılmadı. Yine müşteri hizmetlerini aradım servisin arızayı tespit edecek kadar ilgilenmediklerini söyleyerek şikayet kaydı açtırdım. Tekrar gelip ürünü aldılar, ben yine arızayı evimde iken gösterdim bir hafta sonra arıza yok diye yine aradılar teslim ettiler. 7 veya 8 gün sonra TV ses çıkararak kapandı bugün yine servise teslim ettim bu durum ne kadar sürecek bilmiyorum.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  17:11

  Değerli Müşterimiz;

  Garanti ötesi servis ile ilgili şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Şikayetinize istinaden yeni bir servis yönlendirmesi yapıldı, sizinle irtibata geçerek arıza hakkında yardımcı olunacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 22 Haziran
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri