05 Kasım 2013

Media Markt Teknik Servis Başlığı Değişmemiş!

Bir kulaklık aldım. Kulaklığın başlığı çatladı. Garanti için Media Martk'a götürdüm. Ürün geldi ve gittim almaya. Yapılan işlem olarakta başlığın değiştiğini söylediler. Eve geldikten sonra farkettim. Aslında başlığı değiştirmemişler, çatlak olan yeri yapıştırmışlar. Dolayısı ile tekrar çatladı.

Geri götürdüm. Bunu iade etmek istediğimi, sürekli gelip gitmekten usandığımı söyledim. Ayrıca yanlış beyanda bulunuyorsunuz dedim. Oradaki görevli bana şunu söyledi "teknik servisten biz sorumlu değiliz, ürünün kontrolü müşteriye aittir". Ben ürünü Media Markt'tan mı alıyorum teknik servisten mi? Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti?

Ahmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 05 Kasım 2013

    Öncelikle konu ile alakadar olduğunuz için teşekkür ederim. Beni aradılar ve konuyu izah ettiler. Hatta haklı olduğumu söylediler. Fakat yapabilecekleri bir şey olmadığını da bildirdiler. Buradaki temel problem teknik servis ile aranızdaki sorunu müşteriye yansıtmanız. Oradaki mağaza müdürü kalkıp ürünün iadesini alsa veya yenisi ile değiştirse, sonra teknik servis ile meselesini halletse kimse kalkıp ona hesap sormaz. Ben sürekli gidip gelmek durumunda kalıyorum. Bu sizin için çok ufak bir şey fakat müşteri memnuniyeti için önemli bir konu. Ben burada haklı haksız aramıyorum. Sadece işleyişinizdeki bir sorunu düzeltmeniz gerektiğini düşünüyorum.

  • Media Markt Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön