16 Mayıs 2014

Media Markt Tarafından Yanlış Bilgilendirildim.

Yaklaşık 1.5 ay önce Nexus 5 marka telefonu satın aldım. 2. haftasında telefonum kapanıp açılmamaya başladı ve iade isteğimle mağazaya gittim. Ancak mağazada, kutu açık olduğu için iade alamayacaklarını ancak ve ancak servis kapalı kutu gönderirse iade alabileceklerini söylediler.

2 kere servise giden telefonumun sorunu hala çözülmedi. Dün akşam telefonumu aldım ancak bu sabah telefonum tekrar kapandı. Konuyla alakalı tüketici haklarını aradığımda ise, ilk servisten önce para iadesinin yasal bir zorunluluk olduğu, ancak servise gittiği için benim öyle bir hakkım kalmadığını öğrendim. Yanlış bilgilendirme yüzünden 1.5 aydır telefonsuzum.

Emre 520 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: musteri.hizme[email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön