Media Markt Tamire Giden Cihaz!

Kutlay Y. |

11.11.2015 tarihinde Media Markt tarafından kasko şirketine tamir için gönderilen cihazım 20 iş günü olan yasal tamir süresi 10.12.2015 tarihine kadar geçen 25 iş günü süresince teslim etmemiş ve defalarca müşteri. Hizmetleri. Aramama rağmen cihazın akıbeti ile ilgili hiçbir muhatap bulunamamıştır. Yapılan görüşmelerde görevliler resmen ''başınızın çaresine bakın, telefonun durumunu kendiniz takip edin'' der gibi imalarda bulunmuşlardır. Kurum olarak bu tür olaylara o kadar alışmışlar ki ve telefondaki görevli ''yapabileceğiniz en fazla şey tüketici hakem heyetine başvurmaktır'' gibi sözler sarf etmiştir. Bunlar kesinlikle sattıkları malın arkasında durmuyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  16:20

  Sayın Yılmaz;

  Mağazamızdan alınan bilgi, cihazınızın işlemlerinin tamamlandığı ve servis tarafından kargoya verildiği yönündedir. Cihazınız mağazamıza ulaştığında sms yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Kutlay Y.
  13 Aralık
  00:40

  Sayın Media Markt görevlileri, hangi akıl ve mantık ile müşteri. Hiz. Numarası veriyorsunuz? Aradığımız zaman karşımıza sorduğumuz sorulara cevap verebilecek bir sorumlu muhatap bile çıkaramıyorsunuz. Bir de utanmadan telefon numarası ekliyorsunuz. Ayıp yaa, ama konu ile ilgili Almanya/Münih' teki genel merkezinize mail yolladım. Eminim ki onlar sizin kadar duyarsız değillerdir, en azından firmalarının isimleri Türkiye'de ne şekilde anılıyor onu görecekler.

 • 11 Aralık
  14:34

  Sayın Yılmaz;

  Talebiniz 983871 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri