Media Markt Tamir Süresi Uzayan Cihazımla İlgilenmiyor.

Cihan K. |

28.06.2014 tarihinde garantisi devam eden iPhone 4s telefonumu hoparlör arızası nedeni ile Media Markt'a verdim. 30.07.2014 tarihinde sitelerinde telefonumun işleminin hala devam ettiği yazıyordu. Media Markt müşteri hizmetlerini aradım hala telefonu 28.06.2014 tarihinde servise gönderdiklerini işleminin hala devam ettiğini söyledi.

Kendilerine 20 iş gününün geçtiğini bunun için herhangi bir işlem yapılacak mı sorusuna, hayır hakem heyetine şikayet edin denilerek görüşme bitti. Şimdi ben hakem heyetine gitmezsem telefon 5 ay orada kalsa Media Markt hiçbir şey yapmayacak öylemi? Bu nasıl bir müşteri hizmeti, bu nasıl müşteri memnuniyeti anlamadım. Bir daha oradan çöp bile almayacağım. Şimdi ne yapmam lazım?

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan K.
  12 Ağustos
  18:08

  Halen daha işleminiz devam ediyor diyor neredeyse 3 ay olucak mediamarkt ın cihazımı geri verme yada yenileme niyeti yok sanırım hakem heyetine baş vurup ücret iadesi alabilirmiyim acaba ?

 • Cihan K.
  07 Ağustos
  16:54

  Bir hafta geçti değişen hiçbirşey yok hala aynı müşteri hizmetlerini arıyorum cevap gene aynı, mediamarkt ın burada verdiği cevap tamamen sistemsel hiçbir etkisi yada yaptırımı yok, birdaha mediamarkt tan bişey almam kimseye tavsiye etmem, ürün alacaklarıda uyarır başka firmalara yönlendiririm, böyle kötü bir hizmet kalitesi başka hiçbir kurumda yok. Şimdi ne yapmam gerek şikayetvar.com lütfen bana yardımcı olun

 • 01 Ağustos
  11:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00