Arife K. Teşekkür Mesajı

Bugün Telefonumun tamir olduğuna dair media marketten arayıp teslim alabiliceğimi söylediler sonunda teşekkür ederim.

Media Markt Tamir Süresi...

Arife K. |

Media Markt'ten 6 ay önce almış olduğum Lenovo a7000 telefonuma kasko yaptırdım. Yere düşürdüm ve sim kartı okumamaya başladı. Kasasında çatlak oluştu. 27.06.2016 tarihinde İstanbul Optimum Media Markt'e teslim ettim 17552 arıza kodlu. 16 gün oldu hala tamir olmasını bekliyorum bu kadar okuduğum şikayet sonucu o telefonun bana sağlam bir şekilde gelmeyeceğini anlamış bulundum. . Müşteri hizmetlerini aradığımızda işleminiz devam ediyor demekten başka bir şey yok. Kaç gün daha bekleyeceğim? Ve neden cihaz temininde bulunulmuyor.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  13:03

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Arife K.
  19 Temmuz
  11:33

  Bugün Telefonumun tamir olduğuna dair media marketten arayıp teslim alabiliceğimi söylediler sonunda teşekkür ederim.

 • Arife K.
  14 Temmuz
  17:58

  Cihazınız yetkili teknik servislere gönderilmiş ve işlemleriniz devam etmektedir. Cihazınız yetkili teknik servislerden mağazaya ulaştığında tarafınıza kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Cihazınızın durumunu dilerseniz internet sitemizde yer alan Onarım Takip kısmından takip edebilirsiniz.

  Bana böyle bir mail geldi. Siz benimle dalgamı geçiyorsunuz benim bilmediğim bir şey söyler misiniz. Ben bunları zaten biliyorum benim yazdığım şikayet mailim de acıkça sorunum belli telefonum ne zaman gelicek bana gün verir misiniz 17 gündür zaten bekliyorum ona göre bana kaç güne tamir olacağını söyleyin ki yasal yollara başvuru cam...

 • 14 Temmuz
  17:54

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza mail yolu ile bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Arife K.
  13 Temmuz
  17:47

  175552 servis kodu hala işlem devam ediyor denmekte...