Media Markt Tamir Süresi!

Ersin K. |

17.11.2014 tarihinde almış olduğum Philips marka ütü arızalandığından dolayı Media Markt form AVM şubesine tamir amaçlı götürdüm. Yetkili arkadaşa ütü olduğundan dolayı acil olmasını söyledim. Bunun üzerine yetkili arkadaş tamir süresini iki ila dört hafta süreceğini söyledi ve servise götürürsem daha kısa sürede tamir olacağını söyledi.

Bunun üzerine 18.11.2014 tarihinde Keçiören ilçesindeki Philips servisine götürdüm. Teknik servisteki arkadaş Media Markt'in 20.02.2018 tarihine kadar olan garanti belgesini göstermeme rağmen ütünün içerisindeki belge olmadan garanti kapsamına girmeyeceğini söyledi ve tamir bedeli olarak 65 TL ücret istedi. Bunun üzerine 19.11.2014 tarihinde ütüyü aldım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Garanti Belgesi Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  19:18

  Sayın Ersin Koyinci ,

  Konuyu mağaza yetkilimize ilettik. Mağaza yetkilimiz işlemlerinizi inceleme aşamasındadır. Sonuçlanması durumunda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.

  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500