21 Temmuz 2016

Media Markt Tam 1 Aydır Teslim Edilmeyen Çamaşır Makinesi!

Media Markt Nilüfer şubesinden 20.06.2016 tarihinde buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi satın aldım. Buzdolabı ve çamaşır makinesi 02.07.2016 tarihinde teslim edildi. Yaptığım görüşmelerde çamaşır makinesinin mağazada bulunmadığı ve fabrikadan talep edileceği söylendi ve 11.07.2016 başlangıçlı hafta içerisinde tarafıma ulaştırılacağı söylendi ancak 15.07.2016 tarihinde ürün gelmemesi sebebiyle mağazayı tekrar aradım, fabrikadan lojistik şirketine ulaştığı ancak mağazaya teslim edilmediği, en geç hafta sonu ya da 18.07.2016 tarihli hafta içerisinde ürünün tarafıma gönderileceği söylendi.

21.07.201615:24'te tekrar aradım beş dakikaya dönecekleri söylendi ve kimse dönüş yapmadı. 1 ay içerisinde gönderilmeyecekse ürünün siparişi satış olsun diye mi alınıyor? İnternet üzerinden dahi daha hızlı gönderim sağlanırken mağazadan bu denli gecikme ile karşılaşmak büyük bir ayıp!

Samet 85 Okunma

Cevaplar

  • Samet 29 Temmuz 2016

    21.07.2016 da 1 aydır teslim edilmeyen çamaşır makinesi ile ilgili şikayetim üzerine 22.06.2015 tarihinde dönüş sağlandı ve yapılan dönüşte en geç 29.07.2016 gününe kadar makinenin tarafıma teslim edileceği beyan edildi. Bugün randevu için aranmamam sebebiyle müşteri hizmetlerini ben aramak zorunda kaldım ve mağaza tarafıma dönüş sağladı. Mağazadan makinenin tedarikçi firmadan henüz çıkış sağlanmadığı Ağustos ayını beklemem ya da daha farklı bi ürünün mağazaya fark ödeyerek temin edilebileceği beyan edildi. Ben mağdur olduğumu ilettikçe beni maddi ve manevi olarak daha büyük bir mağduriyete itiyorlar ve bana 2 seçenek dışında ya yeni bir ürün ya da yeni belirsiz bir tarih öneriyorlar. 20 Haziran'da satın aldığım ürünü teslim etmeyip bana sundukları seçenekler gerçekten de mükemmel bir ticari anlayış. Ayrıca mağaza ve müşteri hizmetleri arasında da yetki sahibi birini bulamamak sorun!

  • Media Markt Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

  • Media Markt Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön