Media Markt Talebime Cevap Bulamıyorum!

Taner T. |

Media Markt'tan almış olduğum iPad mini tabletimin sistem hatasından kaynaklanan sorununu gidermeleri için mevcut ellerinde olması gereken fatura bilgilerimi hiç bir işe yaramayan müşteri hizmetlerinden defalarca talep etmeme rağmen talebime bir türlü cevap bulunamamıştır. Buradan bir tüketici olarak tüm benim gibi güvencesinin sağlam olduğunu düşündüğünüz bu firmadan asla ürün almamamız almış olsanız da yaşayacağınız sorunu Media Markt üzerinden çözemeyeceğinizi sıkıntınızı her ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetlerine başvurarak daha kolay halledebileceğinizi açıkça belirtmek isterim. Bir daha mı? Derseniz sakın ha sakın derim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  17:13

  Sayın Yetkili,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Taner T.
  16 Ekim
  21:10

  sizede iletmiş olduğum bu şikayetile ilgili hiç bir şekilde tarafıma dönüş olmamıştır isterimki bu tür sorunlar satıcı firma ile müşteri arasında çözülsün lakin bu sorun zaten dava konusu çok olan tüketici hakem heyetinde ve ilgili tüketici mahkemelerinde son bulacaktır.

 • 13 Ekim
  12:46

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00