Media Markt Tabletim Bozuldu, Elden Teslim Etmem İstendi.

Mutlu A. |

16.07.2015 tarihinde Media Markt Malatya şubesinden Polypad tablet aldım ve ekstra 1 yıl koruma paketi satın aldım. Ürünümün 3 aydır alt tuşlarında sıkıntı var ve 1 aydır şarj %100 gösteriyor fakat fişten çektiğimde şarjı yok diye kapanıyor. Media Markt müşteri temsilcisini aradığımda bizzat teslim etmem istendi. En yakın şubeye gidemeyeceğimi, posta ile gönderebileceğimi ifade etmeme rağmen yardımcı olamayacaklarını ifade ettiler. Ben Bitlis'te yaşıyorum. En yakın mağaza Diyarbakır veya Malatya'da var. Sırf bu alet için bu şehirlere gidemem. Bu şehirlere gitsem ürünün fiyatı kadar masraf yapmam gerekir. Bu konuda bana yardımcı olmanızı dilerim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutlu A.
  01 Haziran
  17:22

  Tabletim yapılmış fakat 27 Mayıs cumadan beri Malatya şubesinde bekliyor. Kargoya verememişler. Keyifleri ne zaman isterse gönderirler galiba.

 • 02 Mayıs
  17:50

  Sayın Aslan;

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Mutlu A.
  02 Mayıs
  16:50

  Şikayetimle ilgilenildi ve çözüleceği ifade edildi. Teşekkürler.

 • 02 Mayıs
  13:26

  Sayın Aslan;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri