Media Markt Sorgusuz İptal Edilen Sipariş!

Sait Cenk Ö. |

10898852 ve 10898857 numaralı siparişim, alaybey şubede stok olmadığı bahanesiyle iptal edildi. Telefonla görüştüğüm müşteri temsilcisi ürünlerin internet şubeden yollanması gibi bir değişiklik yapılamayacağını söylüyor.

Bu komedi değil de nedir? Tekrar sipariş verin diyorlar ama dün yayımlanan 1601wınterfest kodu artık aldığım üründe geçerli değil ama tabi bu durum onların umurunda bile değil. Gerekirse konuyu Tüketici Mahkemesi'ne taşıyacağımı bilmelerini isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sait Cenk Ö.
  28 Ocak
  12:38

  Burayı okuyan olursa diye yazıyorum, koca firma ama alicengiz oyunu yapmaktan geri kalmıyor. İlgi firmanın sitesinde bu yaptığım alışveriş görünmüyor şu an, sanki hiç alışveriş yapmamışım gibi. Parayı da hesabıma geri yollamışlar. Facebook üzerinden kendilerine "eğer telafi etmek istiyorlarsa, bana kod verin %10 indirimler ben tekrar alışverişimi yapayım "dedim ama ne yazık ki mahalle bakkalından farksız bir yaklaşımla cevap bile yazmadılar.

 • 28 Ocak
  12:18

  Sayın Özgen;

  Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Sait Cenk Ö.
  27 Ocak
  17:24

  Neyin bilgilendirmesinden bahsediyor bu firma? arayıp bilgi alıp kapattilar. Kendi sitelerinde yayınladıkları (winterfest kampanya kodu) kodu nereden buldugumu sordular, hepsi bu!

 • 27 Ocak
  15:28

  Sayın Özgen;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri