Media Markt Sistemin Onayladığı Ürünü Göndermediler.

Muzaffer U. |

17o9 da ınternet sitesinden mağaza teslimatlı ürünün tarafıma bilgi verilmeden iptal edildi ve hiç haberim olmadı. İptal edilme sebebide mağaza stoklarında olmaması. Madem verilemiyor sistem neden onaylayıp parayı alıyor. Kesilen parayı 10 gündür iade edemiyorlar. Her aramamda sistem arızası diyorlar. Paraya alan sistem vermeye gelince nedense arıza yapıyor.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer U.
  02 Ekim
  23:08

  12 günde en az 6 sefer çagrı merkezi ve,stogu olmadıgı halde siparişi olmayan magzaya giderek geri ödeme işlemini gercekleştirebildim.

 • Muzaffer U.
  26 Eylül
  23:12

  hep aynı cevap,dün cagrı merkezini aradım,24 saat içinde bilgi vereceklerini söylediler,ne arayan var ne soran,bugun yıne aradım,magaza kaynaklı sorun oldugunu hafta sonu araya girecegi için pazartesiyi beklememi söylediler.çagrı merkezi ile magaza kendi arasındaki sorunu çözemiyor ki müşterinin sorununu nasıl çözecekler.bir tıkla parayı alan sistem geri iade etmeye gelince...
  aynı ürünü adrese teslim tekrar şipariş verdim iki günde elime ulaştı.
  daha önce farklı alışveriş sitelerinden alışveriş yaptım,begenmediğim ürünü iade işleminde aynı gün yardımcı oldular.fakat burada elime ulaşmayan ve iptali tek taraflı gercekleşen ürünün iadesini yapamadınız.hep ilgili birime iletilmiştir şeklinde mazeretlerle vakit kazanıyorsunuz.
  sayın yetkili;99 lira gibi küçük mevlayı ödeyemeyen sistemi bahane edene kadar,müşteri memnuniyetsizliğini gidermek adına kurye ile kapıya getirmeyi deneyebilirsiniz.

 • 26 Eylül
  15:39

  Sayın Yetkili,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@media-saturn.com
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00