Media Markt Siparişlerimi İptal Etti.

Onur U. |

Mediamarkt.com.tr sitesinden 20.02.2014 tarihinde siparişler verdim siparişlerimi iptal ettiler ve ürünlerimi göndermiyorlar sebepleri toplu alım yapamıyormuşuz diye aradılar. Ürün adet seçiminde kendileri bir sınırlama yapmamışlar ve sözleşmede böyle bir ibare bulunmuyor sonra aradığımızda stoklarımızda olmadığından diyor ama şuan ürünün satışı devam etmekte.

Fırsat kuponu satıyorlardı aldık onuda artık kullanamayacağımızı söylüyorlar. Parasını verdiğimiz kuponları bile iptal ettiler. Aradığımızda yapabilecek bir şeyimiz yok diyorlar bütün ses kayıtları ve sözleşmeleri elimde iptal edilen 6 siparişim ile ilgili Tüketici mahkemelerine şikayette bulunacağım sorunumu acil çözülmezse.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur U.
  22 Şubat
  18:00

  Benden sipariş numarası istemediniz mail yada telefon numarası istemediniz buraya ilgileniyoruz diye yazıyorsunuz şikayeti okuyanları mı kandırmaya mı çalışıyorsunuz ilgileniyor gözüküp de şikayeti okuyanları kandırmaya çalışıyordunuz... Karşınızda kafası çalışan insanların olduğunu unutmayın , otomatik mesajı buraya copy paste yapıyorsunuz.

 • 21 Şubat
  15:10

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00