02 Eylül 2015

Media Markt Siparişin Ve Ödemenin Üzerinden 10 Gün Geçti!

24 Ağustos 2015 tarihinde online mağazadan siparişini verdiğim Sony Eurasia Xperia z3 Compact marka-model akıllı telefon halen kargoya verilmedi (ki Media Markt ”5-6 günde kargoya verilir” not düşmüş), ayrıca müşteri hizmetlerine telefonla ulaştığımda benim sipariş takip sayfamda gördüğüm ”Hazırlanıyor” güncellemesine ilave hiç bir bilgi alamıyorum, aynı konuda gönderdiğim mesaja ise halen bir dönüş yapılmış değil.

Sorular:
(1) Madem ürünü temin edemeyeceksiniz, neden ürünü yayınlayıp, siparişi ve ödemeyi alıp sonra umursamıyorsunuz. (2) Siparişi ve ödemeyi alıp ürünü temin eden bir avuç dolusu teknoloji mağazası varken neden size güveneyim?

Kıvanç 67 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç03 Eylül 2015

    Az önce Media Markt tarafından arandım ve ürün tedarik edilemeyeceği için işlemimin iptal edileceğini ve maksimum 1 hafta içerisinde yaptığım ödemenin iade edileceği bilgisini aldım. Çok iyi cidden; tedarikteki bu sorunun varlığının bana bildirilmesi için siparişin 10. gününde şikayet etmem gerekiyormuş, şimdi teşekkür etmem bekleniyorsa bu olmayacak zira bu durum bile başlıbaşına bir şikayet konusu olabilir.

  • Media Markt Temsilcisi03 Eylül 2015

    Sayın Ok; Talebiniz 677039 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön