Media Markt Siparişimi Stokta Olduğu Halde İptal Ettiler.

Emre M. |

Media Markt internet mağazasından Denizli M1 Teraspark Şubesinden teslim alma koşuluyla 110***** numaralı satın alma işlemini gerçekleştirdim. Daha sonra şubeye gittim mağazada ürün bulunmaktaydı ve benim aldığım fiyattan daha pahalıydı. Biraz sonra Media Markt müşteri hizmetleri sözde benim isteğimmiş gibi siparişi iptal ettiklerini bildiren bir mail gönderdi maile istinaden çağrı merkezini aradım benim böyle bir talebimin olmadığını belirttim bu seferde başka bahaneler sunmaya başladılar yok mağazada son iki ürün kalmış internet satışına uygun değilmiş gibi. Sözde uygun olmayan ürünler rafta duruyordu mağazadan %20 daha fazlaya satılıyordu.

Etiketler :

Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre M.
  11 Temmuz
  08:08

  Ürüne İnternet mağazasında da zam yapmışsınız. Stok siparişimin iptal edildiği günle aynı. Sözde tedarik sorunu yaşanıyordu. Ufak hesabınız nedeniyle bir daha sizden alışveriş yapmıyacağım

 • 08 Temmuz
  19:07

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişinize ait ürün tedarikçi firmadan tedarik edilemediğinden dolayı ve tedarik süreci ile ilgili tarafımıza net bir tarih belirtilmediği için mağduriyet yaşamamanız adına departman tarafından iptal edilmiştir.

  Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz, ancak iptal taleplerinde farklı bir işlem uygulanamamaktadır.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, en yakın zamanda ücret iadeniz tarafınıza yansıtılacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 08 Temmuz
  11:45

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri