Media Markt Siparişimi Göndermiyor!

İsmail Ç. |

23 eylül günü saat 10-11 civarında Media Markt sitesinden S4 telefon siparişi verdim. Ödememi kredi kartımla geçtim. Ürünün siparişinin yapıldığına dair mail ile Media Markt tarafından bilgilendirildim. Ürün sabah sipariş ettiğim için ve stoklarında olduğundan dolayı ertesi gün geleceğini düşünüyordum.

Salı günü ürün gelmedi. Bilgi almak için aradığımda müşteri hizmetleri böyle bir sipariş olmadığını, ekranlarına düşmediğini iletti. Gerekli departmana iletiyoruz dedi. Salı günü ürünü alamadım. Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar bekledim. Yine aradım. Müşteri hizmetleri bu sefer ilgili departmana konu açalım sizi arasınlar dedi. Perşembe oldu 16:00 itibariyle yine aranmadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  16:44

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00