Media Markt Siparişim Tarafımdan Hiçbir Talep Olmamasına Rağmen Öyleymiş Gibi İptal Edildi.

Erkan A. |

Dün Media Markt'ın internet sitesinde gezerken size özel indirim kuponu adı altında bir bildirim gönderildi. Sipariş verdim ve kuponu kullandım. Aynı saat içerisinde siparişiniz onaylandı maili gönderildi. Fakat ertesi sabah yine Media Markt tarafından gönderilen mail de aynen şöyle yazıyordu "... No. 'lu siparişiniz müşteri danışma hattı’mızı arayarak talebini ilettiğiniz şekilde iptal edilmiştir. " telefonla temas dahi kurmadım. Ellerinde konuşma kayıtlarımız olur.
Böyle saçma bir firma olamaz. Resmen yanıltıldık. Yazıklar olsun.

Etiketler :

Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  27 Haziran
  12:52

  Sn.. Yetkili,

  kampanya dışı kod kullanımını sitenizde yayımlıyorsunuz. Size özel indirim kuponu diyerek paylaşıyorsunuz. Madem kod kampanya dışı idi, neden siparişi sonlandırana kadar müsaade ediyorsunuz. Kredi kartımdan çekilen miktar hala geri yatmadı. Paramı kullanamıyorum sizin yüzünüzden.
  Beni kızdıran nokta şikayetin başlığına yazmış olduğum gibi, benden herhangi bir telefon onayı yapılmamış olmasına rağmen bu şekilde bana geri dönüş yapmanız. Belli ki yazılımsal bir sorun yaşadınız. Hata yapıyorsunuz bari "özür dileriz" gibi bir ibare koyun. Kendi yazılım hatalarınızı müşteriye mal etmeyin.

 • 25 Haziran
  13:04

  Değerli Müşterimiz;


  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. İnternet sitemiz üzerinde yapılan kampanyalar içerisinde kampanya dışı kod kullanımı siparişte geçerli olmamaktadır. Kampanya dışı kod kullanımından kaynaklı siparişiniz iptal edilmiştir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  15:44

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri