07 Temmuz 2015

Media Markt Sipariş Verdiğim ve Parasını Ödediğim Ürünü Alamıyorum.

28- Haziran 2015 tarihinde internet üzerinden süpürge siparişi verdim parasını ödedim. Siparişimin onaylandığı tarafıma bildirildi (e-mail adresime), ancak bu gün itibariyle ürün henüz elime geçmediği gibi kargoya verilmediği de anlaşılıyor, anlaşmalı kargo firmalarıyla yaptığım telefon görüşmelerinden öyle anlıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen ''kayıt aldık ilgili birime ulaştıracağız'' deniliyor. Ancak halen ürünümün nerede ve neden teslim edilmediğini öğrenebilmiş değilim.

Yaşar 575 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar 10 Temmuz 2015

    28 Haziran da ürünü sipariş vererek satın aldım sipariş imin onaylandığı e- posta adresime bilgi verildi. Ancak ürünüm hala teslim edilmedi. En az üç kez ilgili mağazanın müşteri hizmetlerine yaptığım başvurulardan da bir sonuç alamadım, face adresin den özelden telefon bilgilerim istenerek yardımcı olacaklarını söylemelerine rağmen bir sonuç alamadım, (Yardım etmek değil, onların görevi hizmet etmek olmalı iken) paramın iadesini talep ediyorum.

  • Media Markt Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Kartal; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön