Media Markt Sipariş Teslimat Sorunu.

Sercan T. |

06.07.2015 tarihinde almış olduğum ürün sürekli firma temsilcisi ile 2 defa görüşmeme rağmen kargo yapılmamış sebep olarak da bankadan parayı alamadıkları beyan edilmiştir. Bunun üzerine bankayı arayıp durum bilgisi aldım. Banka parayı firmaya aktardığına dair referans numarasını ve 06.07.2015 iletiğini dile getirmiştir. Bunu üzerine firma ile tekrar irtibata geçip vermiş oldukları yalan bilgilerden dolayı ürünün iptalini istedim. Ödemiş olduğum ücretin ivedi olarak tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan T.
  13 Temmuz
  16:02

  08.07.2015 tarihinde yapmış olduğum ürün iadesi 13.07.2015 tarihinde Media Market tarafından onaylanmış ve 10 iş günü içerisinde hesabıma iade olacakmış. Siz neyi onaylıyorsunuz ya ben müşteriyim ürünü iptal ediyorum.
  Ben bu kadar lakayıt bir firma görmedim işleri yoğun muş prosedürleri böyleymiş. Firma temsilcisinin söylediği bahaneli laflara bakın:) Sizleri Her gün para hesabıma geçmediği takdirde şikayetlerime devam edeceğim.
  * Bu firmadan ürün alırken dikkatli olun lütfen paranızla rezil olmayın

 • Sercan T.
  13 Temmuz
  11:56

  Halen daha ücret iadesi yapılmamıştır.

 • Sercan T.
  10 Temmuz
  09:06

  İlgili grubunuzun üstün çalışmalarından dolayı ödemiş olduğum ücret halen daha iade edilmedi. Neyi bekliyoruz halen daha çözemedim.

 • 08 Temmuz
  16:21

  Sayın Talay;

  Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor.
  İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.