10 Aralık 2014

Media Markt Şikayete Gereken Özenin Gösterilmemesi Personel Hatasının Görmezden Gelinmesi.

23.11.2014 tarihinde söz konusu mağazadaki bir personel araç televizyonu diye DVD oynatıcısını satması ve bu ürünü çeşitli bahanelerle iade almaması üzerine ile ilgili mağazanın çağrı merkezine farklı zamanlarda birden fazla şikayet iletmeme rağmen söz konusu mağaza beni ikinci kez mağdur etmiş ve çağrı merkezine şikayeti kapatmasını bildirmiş çağrı merkezide bütün şikayetlerimi aynı anda kapatmıştır.

Halbuki bu şikayetlerim farklıydı ben bunu tekrar çağrı merkezini arayarak öğrendim beni mağdur eden personel hakkında da hiçbir işlem yapılmamıştır. Bu personelin neden bu kadar rahat davrandığını böylelikle anladım. Bu personel mağaza ve çağrı merkezinden şikayetçiyim.

Latif 1.482 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi10 Aralık 2014

    Sayın Latif Güneş , Konuyu ilgili mağazamıza ilettik. mağaza yetkililerimiz işlemlerinizi kontrol ediliyor.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön