Tuğrul K. Teşekkür Mesajı

Media Markt Optimum'a teşekkür ederim. Sorunu çözdü arkadaşlar.

Media Markt Servisi Olmayan Cihaz Satışı!

Tuğrul K. |

Geçen Cumartesi günü Optimum İzmir'deki mağazanızdan Buses portatif klima aldım. Cihaz ile ilgili sorun çıktıktan sonra broşür üzerinde yazan telefon numaralarını aradım fakat 2 numarada geçersiz dedi. Çağrı merkezini arayıp bilgi aldıktan sonra bana verilen diğer 2 numarayı da aradım.

Fakat verilen numaralar hem İstanbul için hem de garanti dışı cihazlar için. Müşteri hizmetleri ya da mağaza bana 2 gündür dönüş yapmıyor. Servisi olmayan cihaz satıldı bana. Perşembe günü gidip var gücüm ile ve Tüketici Hakları ansiklopedisi ile ürünü farklı bir ürün ile değiştirmeye çalışacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  10:58

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Tuğrul K.
  04 Temmuz
  14:09

  Media Markt Optimum'a teşekkür ederim. Sorunu çözdü arkadaşlar.

 • 03 Temmuz
  17:37

  Değerli Müşterimiz;

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza sorunun çözümü hakkında teyit almak adına arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşamamıştır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 29 Haziran
  10:40

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 28 Haziran
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri