02 Mayıs 2015

Media Markt Servise Vereli 20 İş Gününü Geçti!

Media Markt' tan z2 telefon aldım, ekstra koruma yaptırdım. Telefonumun ekranı kırıldı ve ek garanti kapsamında tamir olacağını söylediler. 2 Nisan'da İzmit Media Markt'a bıraktım, 3 hafta sonra gittim fakat hiçbir bilgi alamadım. Bana telefon numarası verdiler Sony Eurasia'nın TV servisi çıktı. Cep telefonuyla ilgili herhangi bir bilgileri yok. Daha sonra 4. hafta da gittim fakat yine bir bilgi alamadım! Cihazım serviste ama hangi aşamada olduğunu öğrenemiyorum, böyle saçma bir iş mi olur ya!

Serhat 363 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 06 Mayıs 2015

    Daha önce de buraya yazdım yazdıktan sonra dönüş yaptılar ve cihazımın son test aşamasında olduğunu bu hafta içinde teslim edileceğini söylediler. Bugün mağazaya sormaya gittim ve bana denilen şey cihazın tamiri için yedek parça bekleniyormuş. Bu nasıl bir saçmalık. Kime inanayım ben? Ayrıca yedek parça beklenmesi beni ilgilendirmez 2 Nisan'dan beri bekliyorum bir bahaneniz kalmadı artık! Media Markt'tan 2. alışverişim bu ve ikisinde de aynı sorun! Bana çok iyi bir ders oldu. Garanti Ötesi falan tamamen hikaye. Onarım masrafı biraz artınca bıktırma yöntemini seçiyorlar ve isterseniz %70 ini hediye çeki verelim diyorlar bunu anlamak için dahi olmaya gerek yok, güzel taktik tebrik etmek lazım.

  • Media Markt Temsilcisi03 Mayıs 2015

    Sayın Serhat Hacıoğlu; Önerileriniz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir. MediaMarkt Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön