Media Markt Servis Sıkıntısı...

Fatih Ö. |

12 Temmuz 2016 da LG gpad V 500 tabletimi şarj sıkıntısı bulunduğundan dolayı Gaziantep Forum AVM'de ki Media Markt şubesine teslim ettim ama cihaz o günden beri hala garantiden gelmedi ve bana benzer özellikteki herhangi bir cihaz da verilmedi halbuki sözleşmede yazdığına göre "Malın garanti süresi içerisinde yetkili servis istasyonuna veya satıcıya tesliminden itibaren arızanın 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir mali tüketicinin kullanımına tahsis eder " şeklinde açıklama olmasına rağmen ve yine sözleşme içerisinde malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür ibaresi olmasına rağmen tabletim yaklaşık 50 gündür hala gelmedi merkezi aradığımda hala serviste olduğu gözüküyor diyor artık tabletin kaybolduğundan şüpheleniyorum bir tamir bu kadar süremez.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ö.
  04 Eylül
  01:25

  Benimle kimse irtibata geçmedi burada gözboyamak için irtibata geçecez yalanlarını söylemeyin 50 gündür tablet elime ulaşmadı benim bütün bilgilerim dosyalarım o tabletin içinde açık ve net bu bir rezalettir

 • 01 Eylül
  14:50

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1637096 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri