19 Ekim 2015

Media Markt Servis Sıkıntısı!

5e045850s seri numaralı Toshiba ürünü 4. kez servise gönderdim. Hepsinde de yazdığım yavaşlama sorunu Media Markt çalışanlarının da şahitliğiyle düzeltilmedi. Aldığımdan beri kullanım süremin büyük kısmı serviste ya da sorunlu geçti. Media Markt kargo aracılığından başka hiçbir yarar sağlamadı.

Son serviste de Media Markt serviste olduğunu söylemekte ama servis eski kaydı bulmakta bize gelmedi demekte. Ayrıca son servisten sonra ürün darp izi almış şekilde geldi. Kodu t503-134198. devamlı 20 iş günü bekleyin deniliyor ama her seferinde sorun halledilmeyip üstüne 20 iş günü daha ekleniyor. Media Markt servis sürecinde müdahalede bulunamıyoruz deyip servisten gelince de kargo oluyor sadece.

Cüneyt 43 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt 19 Ekim 2015

    Ulaşıyorum numaradan ama servisteyken müdahale edemediğinizi söylüyorsunuz. 4. kez servise gönderişim ve sorun giderilmeden devamlı geri gönderiliyor. Ben Media Markt müşterisiyim servisle artık muhaatap olmak istemiyorum ama Media Markt ne yazık ki kargodan başka bir işe yaramadığı ve sorunun her servis dönüşü çalışanlar tarafından görülmesine rağmen benim haklarımı korumadığı için servisle ben uğraşmak zorunda kalıyorum.

  • Media Markt Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sayın Özkalay; Talebiniz 827599 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön