Media Markt Sattıkları Ürüne Sahip Çıkmıyorlar!

Sercan Çağlar Y. |

20 Ağustos'da Gaziantep Forum AVM'de bulunan Media Markt mağazasından laptop bilgisayar aldım ürünü ilk birkaç gün kullandım ve daha sonra ekranında beyaz lekeler olduğunu gördüm firmaya götürdüm. Bu hatanın piksel hatası olabileceği söylendi ama ürünün bundan dolayı üretici firmaya göndereceklerini kendilerinin değişim veya iade yapmayacaklarını bildirdiler ama 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade veya değişim yapılmasına dair bir kanun olduğunu söyledim olsa da kendilerinin değişimi bu şekilde yaptıklarını bildirdiler. Müşteri temsilciliğini de aradım aynı cevabı verdiler bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  20:38

  Değerli Müşterimiz;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri