Media Markt Sattıkları Bozuk Ürünü İade Almama!

Özlem Ö. |

14.06.2015 de İzmir Optimum mağazasından Vestel By 101 su pınarı aldım, almaz olsaydım. Ürünü satın almaya karar verdiğimde mağazada ilgili bir satış danışmanını bulmak bir hayli zor oldu. Sonrasında ürünü kapalı kutu olarak satın aldım fakat satış danışmanı arkadaşa Manisa' da oturduğumu ve ürünü açıp bakmak istediğimi söyledim kendisi ürün kapalı kutu sıfır hiçbir sorun olmadığını söyledi.

Eve gelip ürünü açtığımda ürünün sağ tarafı komple ezik ve yamuk olduğunu gördüm ve fişe bile takmadım ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım biz ürünü iade alamayız mağazamızda açıp kontrol ettirmek sizin sorununuz gibi bir cevapla karşılaştım. Tabi ki hakkımı arayacağım böyle bir şey olamaz.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Ö.
  23 Haziran
  11:18

  Siz nasıl bir firmasınız anlamadım ben hala bi geri dönüş olmadı. Bir de kurumsal firma diye geçiniyorsunuz yazık sadece insanları kandırmak için varsınız

 • Özlem Ö.
  19 Haziran
  11:43

  Geri bidirimde bulunuyoruz fakat siz bize geri bldirim yapıyo musunuz firma olarak müşteri hizmetlerinde iletişim bilgilerimi bile almadılar. Bu şekilde mi hizmet kalitenizi artırıyorsunuz?

 • Özlem Ö.
  19 Haziran
  08:31

  14.06.2015 de İzmir Optimum mağazasından Vestel By 101 su pınarı aldım, almaz olsaydım. Ürünü satın almaya karar verdiğimde mağazada ilgili bir satış danışmanını bulmak bir hayli zor oldu. Sonrasında ürünü kapalı kutu olarak satın aldım fakat satış danışmanı arkadaşa Manisa\' da oturduğumu ve ürünü açıp bakmak istediğimi söyledim kendisi ürün kapalı kutu sıfır hiçbir sorun olmadığını söyledi. Eve gelip ürünü açtığımda ürünün sağ tarafı komple ezik ve yamuk olduğunu gördüm ve fişe bile takmadım ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım biz ürünü iade alamayız mağazamızda açıp kontrol ettirmek sizin sorununuz gibi bir cevapla karşılaştım. Tabi ki hakkımı arayacağım böyle bir şey olamaz.

 • 18 Haziran
  18:15

  Sayın Özer;

  Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor.
  İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.