29 Mayıs 2014

Media Markt Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor.

16 mayıs 2014'te aldığım ürünü şarj etmemize rağmen şarjdan çıkarınca 5 dakika da tam doludan hemen boşa geliyor ve sonra kapanıyordu. 21 mayıs ta yetkili firmaya gönderdik. 26 mayıs ta geri gönderdiler.Şarj soketinin bozuk olduğu ve garanti kapsamı dışı 50 tl bir ücret istediler. Kısacası fiziksel olarak hiçbir sorun gözükmeyen tabletin şarj soketini bizim bozduğumuzu ilan ettiler.

Aldığım firmaya gittiğimizde ise alırken kontrol etmemiz gerektiğini söylediler. Media Markt'ta oturup 10 saat şarjı beklememiz mi gerektiğinde cevap veremediler, servis ne diyorsa odur bizim yapacağımız bir şey yok. Bu iki firmanın tutumundan dolayı ürünün iade etmek istiyorum.

Faruk 354 Okunma

Cevaplar

  • Faruk27 Haziran 2014

    Tüketici hakem heyetine başvurduktan sonra,Çünki iki firmada tüketici mahkemesine başvurmuşsunuz dedi.pro2000 firması tabletin seri numarasını istedi.daha sonra dönmediler.Ne olup bitti bilmiyorum.En son media markt tan aradılar.Tabletin iadesini talep ettim. ürünü iade alıp ücreti ödediler.Anlayacağınız uzun ama kesin yöntem tüketici mahkemesi bana 5 tl ye maloldu gerekli belgeleri yollamam.

  • Faruk01 Haziran 2014

    İyi güzelde ne arayan var ne soran.Bundan sonra ilk önce ticaret odasına daha sonra da ilk işim tüketici hakem heyetine başvurmak olcak iki firma içinde.

  • Media Markt Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön