22 Kasım 2014

Media Markt Satmadığı Ürünün Parasını Kartımdan Çekti!

20/11/2014 00:42 tarihinde Media Markt alışveriş sitesinden bir ürün sipariş etmeye karar verdim. Alışverişi tamamlamak istediğimde hata verdi ve sipariş sayfasına geri döndü. 2. kez denedim gene aynısı oldu. Durumdan şüphelenip bankamın kredi kartı hesap hareketlerini inceledim ve kartımdan 2 kez üst üste paramın çekilip provizyona düştüğünü gördüm.

Aynı gece Media Markt 'a mail gönderdim. Ertesi gün Media Markt müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi ilgili birimlere durumu aktaracaklarını söyledi. Şu saate kadar hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı. Kendilerinden kaynaklanan bir hata yüzünden param bloke olmuş durumda, almadığım ürün için paramın benden çekilmesini istemiyorum.

Mustafa 533 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi27 Kasım 2014

    Sayın Mustafa Şahin, Ücret iadesi tarafınıza 24 saat içerisinde gerçekleşecektir. Hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ederiz.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

  • Mustafa22 Kasım 2014

    Çekilen para muhasebeleşmeden provizyona düşmüş olan 2 tane 52,8 TL yi iptal edin yeterli. Görüyorumki benimle aynı durumu yaşayan çok kişi var, şu anda bu sorun yüzünden firmanız olumsuz bir imaj yaşamış durumda. Aranıp detaylı bilgi verilmesi sorunu çözmüyor ! 3 kez telefonunuzu aradım, facebook sayfanızda dahi görüştüm, anladım ki dialog çözüm olmuyor, yapmanız gereken hatanızı düzeltmeniz ( açık provizyondaki 52,8 TL lik 2 tane çekimi iptal etmeniz ) hepsi bu.

  • Media Markt Temsilcisi22 Kasım 2014

    Sayın Mustafa Şahin, Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir. İlginiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön