Media Markt Satış Sonrası Hizmet Sıfır.

Salih B. |

Media Markt'tan iPhone 4 aldım 1 yıl önce. Beraberinde 1 yıllık kasko. Kasko süresi bitmeye yakın telefonumu düşürdüm. Kenarında kırık ve ekranında çizik oluştu ve şarjı son zamanlarda daha çabuk bitiyordu. Bu şikayetlerde telefonumu Media Markt'ın kendi servisine götürdüm. Bana telefonsuz bırakıp 20 iş günü servis zamanı verdiler.

Bu olumsuzluklara rağmen telefonumu teslim etmek zorunda kaldım. 20 iş günü yani yaklaşık 1 ay sonra telefonum teslim almaya gittiğimde sadece bataryası değişmiş bir şekilde bana teslim ettiler. Telefondaki hasarların kozmetik hatası olduğunu söylediler bende formu imzalarken bunlar yapılmadı diye belirtip teslim aldım. Telefonun şu an yan sanayi batarya takılmış.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih B.
  09 Ocak
  23:05

  Şikayetin devamını karakter yetmediği için yazamadım ama şu an telefonun şarjı %20 seviyesine geldiğinde kendiliğinden kapanıp şarj uyarısı veriyor şarja taktığımda hala aynı yüzdede şarjı olduğu görünüyor. Apple gidip destek aldım yan sanayi pil takılmış olabileceğini böyle bir durum varsa garantinin iptal olabileceğini söylediler. Bundan dolayı sizin servisinize güvenim kalmadı o yüzden telefonu iade etmek ya da değiştirmek istiyorum.

 • 09 Ocak
  15:16

  Sayın Salih B. ,

  Konu ile ilgili mağazamız ile görüştük ve mağaza yetkililerimiz sizleri mağazaya davet etmektedirler.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500