Media Markt Satış Sonrası Fiyasko!

Abdullah Ö. |

Media Markt'ten almış olduğum Asus marka dizüstü sorunlar çıkardı ve garantiye verdim, 1 ay sonra gelen bilgisayarımda sorunlar hala devam ediyordu. Bunun ardından boş kaldığım bir vakit tekrar verdim. Mağazaya garanti süresi bitmesine 4 gün kala. Mağaza 8 gün sonra servise yollamış ve garanti dışı kalan ürünü servis tamir etmeyi reddetmiştir. Yapacak bir şey olmadığını söyleyen Media Markt depoda unutulduğunu, gerekirse Media Markt'ın halledeceğini söylemiştir fakat, artık yapacak bir şey yok, gelin alın diyorlar. Rezillik diz boyu, mağduriyet müşteriye bu kadar yapılır.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  14:02

  Sayın Özkan;

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

 • Abdullah Ö.
  18 Ekim
  11:23

  Mağaza yetkilisine de, müşteri hizmetlerine de çok aktardılar beni, hepsi "mağduriyetin farkındayız, burada aciliyetini de belirttim ben, size en kısa zamanda dönüş yapılacak " dedi ve 2 ay oldu. Mağaza yetkilisi özel numaramı aldı kusra bakmayın ben halledicem, size haber vereceğim diye ve 1.5 ay oldu. Çözüm beklentim kalmadı, bu bana zaman kaybı olarak geri dönüyor sadece buradan hiç öyle ilgileniyormuş gibi cevap yazmayın.

 • 17 Ekim
  13:58

  Sayın Özkan;

  Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri