Media Markt Satış Satış Sonrası Fiyasko!

Muharrem Ç. |

Media Markt Trump mağazasından (Eskiden Saturn İdi) HTC cep telefonu aldım. Telefonun tuşları arızalandı ve tamire götürdüm. Tamir için bana 23 iş günü yani 1 ay süre verdiler. Bu sürenin en son günü arayıp telefonu alabileceğimi söylediler. Telefonu alıp eve geldiğimde telefonun arızasının giderilmediği gibi arttığını fark ettim ve tekrar götürdüm. Bana yeniden 23 iş günü süre verdiler. Yani telefonu tamir etmedikleri gibi tamir süresi 2 aya çıkmış oldu.

Değişim talep ediyorum dikkate almıyorlar. Müşteri hizmetlerini arayıp sürenin kısaltılmasını talep ettiğimde bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar. Buradan da anlaşılacağı gibi Media Markt 'ın satış sonrası servisinde ciddi sorunlar var.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  14:41

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00