07 Temmuz 2015

Media Markt Şanlıurfa Piazza AVM Şubesi Müşteri Hizmetlerinin Davranışı!

Müşteri hizmetlerinde bulunan M*** E. isimli görevli gelen müşterilere çok kaba davranıyor ağzında kürdanla lakayıt bir şekilde müşterilerle konuşuyor. Sen mi müşterisin o mu müşteri bellisiz. Neredeyse seni dövecek gibi davranıyor. Müşteri hizmetleri departmanında çalışacak biri güler yüzlü olmalı, eğer işini sevmiyorsa bıraksın. Kimseye o şekilde davranmaya hakkı yok. Bir daha oradaki Media Markt'a asla gitmeyeceğim.

Sümeyra 132 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyra07 Temmuz 2015

    Gerçekten çok hızlı çalışıyorsunuz etkili bir firma teşekkür ederim. Bugün gerçekten Şanlıurfa Piazza AVM'den beni aradı Mehmet Ercan. Ama özür dilemek için değildi sanırım beni dövmek içindi. Her zamanki gibi çok kabaydı. Aradığında müsait değildim şu anda müsait değilim dedim "hayır şimdi konuşacağız sorun ne" falan gibisinden konuştu benimle yüzüne kapattım telefonu. Söz konusu firma telefon kayıtlarını gerekirse incelesin. Her zamanki gibi çok kaba güleryüz nedir insanlarla iletişim nasıl olur bilmeyen birisi.

  • Media Markt Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Aşık; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön