Media Markt Samsung Note 3 Sürekli Donuyor.

Gülşahen S. |

Daha iki ay önce almış bulunduğum Samsung note 3 telefonumun bu süre zarfında 1 kere garantiye göndermiş olup 2 kerede telefon aracılığıyla şikayette bulunduğum telefonum hakkında çözüm beklemekteyim. Telefon sürekli donma yapmakta konuşma esnasında kesilmekte çocuk moduna girmekte ekran kapanıp sonrasında kararmakta şarjı yarım gün gitmekte ve bunların düzeltilmesi için gerekli maddi manevi her türlü çabayı tek başıma vermekteyim.

Size tek sorum şu olacak 1.700 lira verip kalite adı altında önerilen telefonunuzun 2 ay içerisinde başına bunlar gelip kullanılamaması nasıl bir duygu olurdu? Ayrıca bunun yanında Adana Real 2 kere gitmek? Acilen cevap, değişim veya para iadesi istemekteyim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşahen S.
  07 Ocak
  15:35

  Zaten en büyük sorunlardan biri sürekli mağazalarınıza gidip gerekli yardımın yapılamaması gerekli mağazaya gidilip, telefonun servis dönüşü aynı problemi yaşamaya devam etmesidir... Gerekli bilgi ve desteği müşteri temsilcilerine bağlanamadığım için alamıyorum en kısa zamanda firmanız tarafından geri dönülmesini beklemekteyim.

 • 31 Aralık
  10:02

  Sayın Yetkili,

  Konu ile ilgili mağazamıza gitmeniz durumunda sizlere yardımcı olunacaktır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500