30 Mart 2013

Media Markt Rekabet Artırmak İçin Yanlış Fiyat Yazıyor!

Whırlpool akp 239/03 ankastre fırın, teşhir ürünüdür. bu ürünü internetten araştırdık 399tl yazıyordu media markt müşteri hizmetlerini arayarak ürünün satılıp satılmadığını ve hangi mağazada mevcut olduğunu sorduk ankara etlik form media markt ta olduğunu ve satılmadığını söylediler.

Bunun üzerine mağazaya gittik mağazada 579 tl yazıyordu satış danışmanına sorduk internette bu fiyat, müşteri hizmetlerine de sorduk bunun üzerine geldik dedik kendilerinin bize vermiş olduğu cevap şaşırtıcı rekabeti artırmak için internete 399 tl yazılmıştır, bizde bu fiyata yok dedi sadece haksız rekabet sonucu böyle muamelede karşılaştık internetteki fiyat ile mağaza fiyatı yanlış mı o zaman??

Hüseyin 457 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön