Media Markt Personelin İlgisiz Davranışı!

Betül Ş. |

17.07.2016 Pazar günü eşimle beraber Axis AVM'ye gittik. Dolaşırken vantilatör almak için Media Markt'a gittik. Bir model hakkında bilgi almak için danışmada ki arkadaşa gidip yardımcı olabilir misiniz diye sorduk o da personel çağıracağını belirtti gelen giden olmadı, tekrar gidip eşim hatırlattı. Biz o bölümde tam 20 - 25 dk beklememize rağmen personel falan gelmedi. Yoğun olan bir gün olsa yoğunlar derim anlayış ile karşılarım ama öyle bir durumda yoktu. Bilmiyorum müşteri memnuniyeti sizin için ne kadar önemli ama gerçekten olmaması gereken bir durumdu. En azından gelip arkadaşımız şu an yok ya da müsait değil denilebilirdi. Denmediği gibi bizim yüzümüze bakıp yanımızdan geçildi.

Etiketler :

Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  13:51

  Değerli Müşterimiz;

  Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 18 Temmuz
  13:25

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri