15 Şubat 2014

Media Markt Personeli Kötü Muamelede Bulundu.

Media Markt dan logitech rumblepad 2 oyun kolunun alıcısını kaybettiğim için firma satış sorumlusunun yönlendirmesiyle kablosuz mouse aldım. Alıcının birbirleriyle uyumlu olduğunu söylediler. Ancak olmuyormuş. Ürünü iade etmek istediğimde laubali tavırlarla ''arkadaşa'' gösterin programını yükleyememiştir diyerek başından atmaya çalıştı.

Sadece programla alakası yok bu işleri sizden iyi biliyorum dedim. Başımda arkadaş bizden iyi biliyor bakmaya gerek yok gibi laf atmaya devam etti. Karşılık verince ''Artistlik'' yapma ''sen'' gibi cümleler kurarak konuşmaya başladı. Başka bir ürün aldım. Satışta da eski gamepad i getirdiğim için kasıtlı olarak hırsız muamelesi yaptılar.

Savaş 63 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön