Media Markt Personel Yanlış Bilgilendirmesi Nedeniyle Alınan Cihaz.

Burçin Par F. |

Samsung Note4+ fiyatları kur nedeniyle Amerika ile yaklaşık aynı fiyatta olması nedeniyle Türkiye'den cihazı alırken tek bir sorum vardı. Cihaz yurt dışında garanti kapsamında mı? Soruma aldığım yanıt Cihazın Samsung ithalat tarafından getirildiği için tüm dünyada garanti kapsamında olduğuydu. Yıllardır Apple kullanıcısı olduğumdan personelin yalan söyleyebileceğini düşünmedim.

Çünkü Apple'da ürünün alındığı ülkedeki garanti şartları neyse tüm dünyada da o şekilde geçerli. Cihazı almam üzerinden 20 gün geçti ve tuşu bozuldu. Amerika Yurtdışı cihazları kesinlikle teknik desteğe almıyor. 2.000 TL'mi yalancı bir personel yüzünden çöpe atmış bulunmaktayım. Paramı geri istiyorum.

Etiketler :

Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçin Par F.
  25 Kasım
  21:24

  1 ay oldu kimse benimle iletişime geçme tenezzülünde bulunmadı. 2.000 TL'sizler için önemli bir para olmayabilir benim için önemli... Koskoca Media Markt. bugüne kadar daima tavsiye ettiğim Media Markt ressmen ürün satmak için yalan söyleyen personel çalıştırıyor.

 • 26 Ekim
  11:37

  Sayın Fidan;

  Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri