Media Markt Paralel İthalat Ürün Satması!

Emre C. |

Yaklaşık 1.5-2 ay önce Mersin Media Markt mağazasından LG G3 isimli ürünü aldım. Ürünü alırken LG'nin garantisi var mı diye özellikle sordum kendilerinden emin bir şekilde evet dediler ve ürünü aldım fakat dün ürünüme güncelleme gelmediğini fark ettim sordum soruşturdum ve ürünün yazılım bilgisinde Birleşik Arap Emirliklerine kayıtlı olduğunu gördüm ve LG Türkiye'yi aradım ürünün imei numarasını sordurttum ve ürünün kendi garantileri altında olmadığını kendilerine kayıtlı olmadığını söyledi, insanlar garantili diyerek sizden ürün alıyor fakat siz insanları kandırıyorsunuz? ismi duyulmamış şirketlerin garantilerini resmi distirübütör garantili diye satıyorsunuz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre C.
  30 Nisan
  12:48

  Media Markt hiç bir şekilde ilgilenmedi sikayetimle laubali bir şekilde bi parti urun getirttim bi donem sana denk gelmiş senin garantin benim LG turkiye garantisini napican dedi LG turkiye garantili urunle degistirin dedim kabul etmediler tüketici mahkemesine vereceğim bir daha hiç bir şey almam bu magzadan kimseye de tavsiye etmiyorum işleri urunu satana kadar.

 • Emre C.
  28 Mart
  13:54

  Iyi güzel soyluyorsunuzda benim mağduriyetim nolucak magzaniza gittigimde bu rahatsizligim giderilicek mi ürünüm nolucak

 • 28 Mart
  10:52

  Sayın Yılmaz;

  Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri