Media Markt Online Alışverişte Fiyasko.

Semih S. |

25 Nisan Cuma günü Media Markt internet mağazasından bir alışveriş yaptım. Kızıma hediye aldığım ve 30 Nisan'da vermeyi planladığım için, özellikle hızlı gönderi seçeneği olan 3 ürünü tercih ettim. Verdiğim karttan ödeme anında alındı, bana sipariş numaramla birlikte bir onay maili de gönderildi.

Ancak cumadan beri her gün müşteri hizmetlerini arıyor olmama karşılık, ne hesabımda ürünler görünüyor, ne de kargolandı. İfadelerine göre "sistemdeki bir arıza nedeniyle siparişlerimi göremiyorlar" ve sorunu çözmeye uğraşıyorlar.

Ürünlerin numaraları, detayları, fiyatları ve benim ödediğim tutar birbirine uyduğu halde, bir türlü kargolanamadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih S.
  02 Mayıs
  15:05

  Mail yoluyla ulaşıldı, telefonla tarafıma ulaşılamadığı ancak işlemin güvenlik nedeniyle iptal edildiği söylendi. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda, bankanın işleme onay vermediğini söylediler ancak bankamla görüştüm ve onay verdiklerini, paranın Media Markt tarafından bloke edilmiş olduğunu öğrendim. Şu anda müşteri hizmetleri ile yine görüşüyorum, tekrar "kaydımı oluşturduklarını" söylüyorlar.

 • 01 Mayıs
  12:12

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00