Media Markt Onarım Süresi Geçen Ürün.

Zeliha Ö. |

Eşimle birlikte Media Markt Batıpark'tan 28 nisanda Sony Eurasia laptop almıştık. 1 ekimde laptop çalışmadığı için bayiye götürdük. 20 iş günü olan onarım süresi dolduğunda mağazaya gidip sorduk. Laptobun daha servisten gelmediğini bize laptobun fiyatında alışveriş yapabileceğimizi söylediler.

7 kasım da yeni bir şeyler almaya gittiğimizde eski laptopu geri verdiler. 1 ayı aşkın bir süredir bizi beklettiler ve eski laptopu geri verdiler. Onarım süresini ne diye koymuşlar anlamak mümkün değil hiçbir yetkiliye de ulaşamıyoruz. Mağdur olduğumuzla kaldık. Bu Media Markt'e hiç yakışmadı.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  17:18

  Sayın Zeliha Özışık,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Zeliha Ö.
  10 Kasım
  23:26

  Musteri temsilcisi bizi hakli buldugu halde bugun bilgisayari bayiiye goturdugumuzde hala merkezden haber bekleyecegiz diyip bilgisayari aldilar. Daha ne kadar madur olucaz. Bizim bilgisayara ihtiyacimiz olmasa zaten almazdik. Nerdeyse 1.5 aydir bilgisayarsiziz. Sorumsuzluk oldugunu ve bizi madur ettiklerini dusunuyoruz

 • 08 Kasım
  17:10

  Merhaba Zeliha Özışık;

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili
  bilgilendirme yapmıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor.
  Teşekkür ederiz.